Jakie etui na telefon do roweru wybrać

2018-08-23

Zakup porządnego etui na telefon do roweru jest dość trudnym zadaniem. W pierwszej kolejności warto zastanowić się nad tym, czy wybrać uniwersalne etui, czy też model dedykowany do danego telefonu komórkowego. Jeżeli z jednego uchwytu korzystać będzie kilka osób albo gdy mamy wiele telefonów, to warto postawić na uniwersalne etui.

Wysokiej jakości osłona


Porządne etui na telefon do roweru musi posiadać solidną osłonę, dlatego też jest to jeden z tych parametrów na który należy zwrócić szczególną uwagę. Podczas jazdy na żwirze może pojawić się pył i drobne kamyczki, które niestety są dużym zagrożeniem dla nowoczesnych smartfonów. Dzięki porządnej osłonie można pozbyć się tego problemu raz na zawsze. Solidna osłonka od renomowanego producenta jest najlepszym zabezpieczeniem dla wyświetlaczy. Najlepiej postawić na modele, które wykonane są ze szkła hartowanego, które w swojej klasie nie ma sobie równych. Do przechowywania telefonu można wykorzystać także porządne sakwy rowerowe.

Solidne błotniki rowerowe


Osoby, które chcą na rowerze jeździć przez cały rok powinny postawić koniecznie na porządne błotniki rowerowe. Jest to najprostszy sposób, aby zabezpieczyć ubrania i twarz przed błotem. Warto wspomnieć także i o tym, że przednie błotniki doskonale ochraniają amortyzatory przed piachem i błotem. Tylne błotniki ograniczają z kolei ubłocenie napędu oraz zamoczenie dolnej części pleców.