Jak wyeksponować zgrabny brzuch na plaży?

2018-06-03

Szczupły i umięśniony brzuch to zwykle zasługa kilkumiesięcznej pracy na siłowni. Źle dobrany strój kąpielowy może sprawić, że na plaży nie będziemy prezentować się tak dobrze, jak powinniśmy. Kobiety, które kochają fitness mogą pozwolić sobie na absolutnie każdy krój. Warto jednak jeszcze bardziej wydobyć atuty za pomocą odpowiedniego kroju. Jaki będzie najlepszy.


Krągłe biodra

Szerokie biodra i płaski brzuch to zjawisko niezwykle pożądane w obecnych czasach. Kobiety pragną, aby ich proporcje były, jak najbardziej zbliżone do kształtu klepsydry. Warto zdecydować się na strój dwuczęściowy, który będzie składał się z klasycznego stanika, a także majtek zdobionych u góry szeroką falbaną. W ten sposób optycznie powiększymy biodra, co będzie prezentować się niezwykle seksownie. Stroje kąpielowe Triumph to również kolekcje dla kobiet, które chcą podkreślić swój niezaprzeczalny urok.


Większe piersi

Dużym problemem kobiet trenujących jest to, że wraz ze spadkiem wagi zmniejszają się również piersi. Nierzadko jest to spory kompleks. Być może warto zdecydować się na stanik z mocno usztywnianą miseczką oraz wkładką, która przepięknie uniesie i wymodeluje biust. Interesujące modele znajdziemy w strojach kąpielowych Triumph, które możesz obejrzeć na Triumfomania.pl