Body a kształt sylwetki

2017-06-19
Eleganckie body dla kobiet, jak każda inna bielizna powinna być idealnie dobrana do kształtu sylwetki. Dzięki odpowiednio dobranemu body można nie tylko zamaskować wszelkie mankamenty figury, ale również pokreślić swoje atuty. Aby damskie body, było idealnie dopasowane do sylwetki kobiecej, należy wybrać oczywiście odpowiedni fason oraz rozmiar.
 

Fasony z długimi rękawami

 
Damskie body z długimi rękawami, to doskonała propozycja przede wszystkim dla kobiet, które mają bardzo rozbudowane ramiona. Pulchne kobiety powinny unikać również body, które mają wiązania na szyi. Zbyt małe, albo zbyt ciasne body damskie może niepotrzebnie uciskać ciało i marszczyć się, przez co wygląda bardzo nieestetycznie.
 

Body damskie dla szczupłych kobiet

 
Kobiety, które mogą pochwalić się szczupłą talią, powinny podkreślać swoje walory modelami, które mają mocno wycięte boki. Body ze sklepu Yups takie doskonale zaakcentują biodra. Na półkach sklepowych można znaleźć również body modelujące talie, dzięki którym można bardzo skutecznie wyszczuplić brzuch i nie tylko. Kobiety o dużym biuście powinny poważnie zastanowić się nad zakupem body z wbudowanym push-upem, dzięki któremu piersi będą odpowiednio podtrzymywane i wyeksponowane.