Liczy się to w czym śpimy

2016-12-12

Wygodny i nieprzerwany sen jest podstawą wyśmienitego nastroju w ciągu dnia. Dlatego tak ważne aby bielizna nocna idealnie była dopasowana i która będzie odzwierciedlała nasze upodobania odzieżowe.

"Dla każdego coś dobrego"

Dla kobiet, które lubią na co dzień chodzić w legginsach, występują w ofercie komplety piżam posiadających bluzy, t-shirty, topy z opcją legginsów zakończonych lekkim ściągaczem albo luźnymi spodniami o szerokiej i prostej nogawce.

Z kolei dla kobiet, które lubią nosić sukienki, idealnym rozwiązaniem są po prostu koszule nocne, dostępne w rozmaitych długościach: przed kolano, do kolana, do kostek. Mogą być w wariancie z krótkimi lub długimi rękawami jak również na ramiączkach. Dla przyszłych mam zostały także zaprojektowane koszule nocne do karmienia, z dodatkowymi klapkami na piersiach.

Zmysłowy i kuszący wygląd otrzymamy wybierając halki nocne, których delikatny materiał: satyna, jedwab, cienka bawełna, a także dodatkowe ozdoby: koronki, hafty, kokardki, tiule, mogą zawrócić w głowie partnera.

Bielizna nocna może być także dopasowana do aktualnej pory roku i zawierać swoiste ozdoby do niej nawiązujące, np.:
- latem: printy morza, lodów, motywy błogiego lenistwa,
- zimą: renifery, misie, choinki.