Stroje wykonane z dzianiny

2015-02-19

Nie jest istotne, czy stroje z dzianiny zostały wykonane samodzielnie, czy też były kupione w sklepie. Jeśli wykonanie było staranne, warto wykorzystać ten elegancki ubiór przy różnych okazjach.

Najczęściej sukienki dzianinowe, swetry czy kamizelki zakładamy, kiedy robi się chłodniej. Możemy wtedy wybrać ażurowe wzory, które zwracającą uwagę. Proste sukienki o jednolitym kolorze będą najlepsze, jeśli pracujemy w biurze. Jednocześnie są one strojem niezwykle uniwersalnym, ponieważ dzięki różnokolorowym dodatkom mogą być one również doskonałe na nieoficjalne spotkanie z przyjaciółmi.

Dzianinowe stroje to nie tylko propozycja na zimę. Także latem warto założyć coś lekkiego, a jednocześnie ciepłego w razie chłodnego wieczoru. Późnym latem można zdecydować się na noszenie dłuższych swetrów, które nieco przypominają sukienki z dzianiny lub płaszcze. To pasujący i praktyczny dodatek, na przykład do przewiewnej bluzki i spódnicy. Również na lato warto wybierać ażurowe wzory - prześwity są w tym przypadku jeszcze bardziej intrygujące.