Stringi czy szorty - kilka słów o doborze bielizny

2014-11-29
Bezpowrotnie minęły czasy bezkształtnej bielizny, którą wstyd byłoby komuś pokazać! Obecnie do wyboru jest wiele wzorów bielizny intymnej, a każda nada się na inną okazję.

Najpopularniejszych krojem bielizny intymnej są figi, ale kobiety które ich nie lubią mogą znaleźć też inne alternatywy. Stringi były bardzo popularne kilka lat temu i nadal mają wiele wielbicielek, mimo, że pojawia się wiele informacji na temat ich szkodliwości. Jest to bez wątpienia bielizna bardzo zmysłowa. Bardzo popularne są też szorty, trochę dłuższe od klasycznych fig, zapewniają wysoki komfort.

Częstym błędem jest zły wybór bielizny do aktywności jaką się planuje. Szorty bardzo często wybierane są w przypadku aktywności fizycznej, ponieważ zmniejszają ryzyko obtarć i uwierania, mimo to nie jest to dobry wybór i lepiej wybrać bieliznę dedykowaną danej aktywności. Wybierając się na rower poleca się bieliznę ze specjalną wkładką w okolicach intymnych, która chroni i sprawia, że nawet wielogodzinna jazda nie kończy się bólem. Taka bielizna dodatkowo zapewnia optymalną wentylację i odprowadzanie potu, a ubrać można ją także pod zwykłe szorty czy spodnie dresowe, a różnica w jakości jazdy jest ogromna.

Warto zainteresować się doborem optymalnej bielizny, nawet jeżeli nigdy jej nie stosowałaś to warto spróbować gdyż różnica jest ogromna!